2016 წლის საკონკურსო კომისიის წევრები

2016 წლის საკონკურსო კომისიის წევრები

16/02/2017 13:58

1

აბაშიძე ზვიად

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

2

აბაშიძე ზაალ

კ.კეკელიძის სახელობის  ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი

3

ანდღულაძე ნათია

შეფასებისა და გამოცდების ეროვნული ცენტრი

4

ახალკაცი მარიამ

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

5

ბაღიშვილი ეკატერინე

ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტი

6

ბახუტაშვილი ალექსანდრე

სრული პროფესორი. არქეოლოგიის საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამების აკადემიური ხელმძღვანელი

7

ბერიაშვილი  რიმა

თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი

8

ბრაგვაძე ზურაბ

კავკასიის უნივერსიტეტი

9

ბრეგვაძე თამარ

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

10

გაბადაძე სოფიო

თბილისის სამხატვრო აკადემია

11

გაგოშიძე შალვა

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

12

გაიდამაშვილი მარიამ

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

13

გელაშვილი ირმა

საქართველოს უნივერსიტეტი

14

გითოლენდია თამარ

სოხუმის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

15

გიორგაძე ვასილ

საქპატენტი

16

გიორგაძე გივი

კავკასიის უნივერსიტეტი

17

გოგიაშვილი ლიანა

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

18

გოთოშია სერგო

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

19

დავითაშვილი  ელენე

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

20

დობორჯგინიძე ნინო

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

21

ელბაქიძე  თინათინი

სოფლის მეურნეობის სამინისტროს ლაბორატორია

22

ელიზბარაშვილი ელიზბარ

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

23

ელისაშვილი ვლადიმერ

საქართველოს აგარარული უნივერსიტეტი

24

ესებუა ფლორა(კესო)

კავკასიის უნივერსიტეტი

25

ზავრადაშვილი ნინო

საქართველოს აგარარული უნივერსიტეტი

26

ზურაბიშვილი  თამარ

მიგრაციის პოლიტიკის განვითარების საერთაშორისო ცენტრი (ICMPD)

27

თევზაძე ალექსანდრე

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

28

თორია მალხაზ

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

29

თუშაბრამიშვილი ნიკოლოზ

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

30

იავიჩი მაქსიმ

საქართველოს ბანკის უნივერსიტეტი

32

ირემაძე თენგიზ

გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი

33

კაპანაძე ნუნუ

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

35

კაჭარავა თამარ

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

36

კვირკვაია მურთაზ

გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი

37

კიკუტაძე ვასილ

გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი

38

კორსანტია ბორის

თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი

39

კორძაია დიმიტრი

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

40

კოტეტიშვილი ქეთევან

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

41

კულიკოვა ნინო

საქართველოს აგარარული უნივერსიტეტი

42

კუცია მერაბ

საქპატენტი

43

ლაზარაშვილი ლალი

საქართველოს უნივერსიტეტი

44

მამალაძე აკაკი

საქართველოს ინოვაციებისა და ტექნოლოგიების სააგენტო (ჯიტა)

45

მამარდაშვილი ფატი

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

46

მარწყვიშვილი ხათუნა

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

47

მაჭარაშვილი ნანი

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

48

მესტვირიშვილი მაია

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

49

მეტრეველი ზაზა

საქართველოს აგარარული უნივერსიტეტი

50

მეტრეველი საბა

შოთა რუსთაველის ქართული ლიტერატურის ინსტიტუტი

51

მითაგვარია ნოდარ

ივანე ბერიტაშვილის სახელობის ექსპერიმენტული ბიომედიცინის ცენტრი

52

მოწონელიძე არჩილ

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

53

ოჩხიკიძე ნათია

საქართველოს აგარარული უნივერსიტეტი

54

პირველი ერეკლე

კავკასიის უნივერსიტეტი

55

ჟიჟილაშვილი თამარ

თიბისი ბანკი

56

რევიშვილი ვასილ

თიბისი ბანკი

57

რურუა ნუგზარ

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

58

სადრაძე ნინო

გეოლოგიის ინსტიტუტი

59

სამხარაძე ნიკოლოზ

დოქტორი

60

სანიკიძე გიორგი

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

61

სიხარულიძე დავით

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

62

სუპატაშვილი თამარ

მირცხულავას სახელობის წყალთა მეურნეობის ინსტიტუტი

63

ტაბატაძე ლეილა

სოფლის მეურნეობის სამეცნიერო კვლევითი ცენტრი

64

ტაბიძე მანანა

საქართველოს საპატრიარქოს წმ.ანდრია პირველწოდებულის სახ. ქართული უნივერსიტეტი

65

ტეტუნაშვილი შაქრო

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

67

უგულავა გიორგი

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

68

ფეიქრიშვილი  აკაკი

გრიგოლ წულუკიძის სამთო ინსტიტუტი

69

ფიფია ია

საქართველოს აგარარული უნივერსიტეტი

70

ქადეიშვილი  თორნიკე

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

71

ქარაია კლარა(ინგა)

საქართველოს ეროვნული მუზეუმი

72

ქარსელაძე რუსუდან

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

73

ქაჩლიშვილი ევა

საქართველოს აგარარული უნივერსიტეტი

74

ქვარაია ირაკლი

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

75

ქვრივიშვილი  თამარ

საქართველოს აგარარული უნივერსიტეტი

76

ქუთელია ელგუჯა

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

78

ქუჩუკაშვილი ზურაბ

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

79

ღამბაშიძე გიორგი

საქართველოს აგარარული უნივერსიტეტი

80

შაბაშვილი გიული

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

81

შათირიშვილი  შალვა

საქართველოს აგარარული უნივერსიტეტი

82

შანშიაშვილი ანა

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

83

შუკაკიძე ბერიკა

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

84

შურღაია ავთანდილ

რაზმაძის სახელობის მატემატიკის ინსტიტუტი

85

ჩიქვინიძე ბესიკ

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

86

ჩიქოვანი ნინო

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

87

ჩხარტიშვილი  ნოდარ

სოფლის მეურნეობის მეცნიერებათა აკადემია

88

ჩხიკვაძე ნესტან

ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი

89

ცაგარელი ლევან

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

90

ციცქიშვილი რეზო

კავკასიის უნივერსიტეტი

91

ცომაია აკაკი

კავკასიის უნივერსიტეტი

92

ცოფურიშვილი თამარ

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

93

ცხადაძე თამარ

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

94

წიკლაური ლია

თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი

95

წიქარიშვილი ლელა

პროფესორი

96

წულუკიძე ნათია

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

97

წუწუნავა თამარ

საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი

98

ჭაბუკიანი ალექსანდრე

საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი

99

ჭელიძე თამარ

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

100

ჭკადუა ოთარ

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

101

ჭრელაშვილი აბრამ

ა(ა)იპ "ეთელთა"

102

ხარშილაძე ოლეგ

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

103

ხვედელიძე ზურაბ

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

104

ხიდეშელი ზურაბ

სოფლის მეურნეობის სამეცნიერო კვლევითი ცენტრი

105

ხუციშვილი ქეთევან

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

106

ჯავახიშვილი ზურაბ

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

107

ჯავახიშვილი მანანა

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

108

ჯალაბაძე  ნიკოლოზ

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

109

ჯაფარიძე გიორგი

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

110

ჯაფარიძე ელენე

სოციალურ მეცნიერებათა ცენტრი