2015 წლის საკონკურსო კომისიის წევრები
2015 წლის საკონკურსო კომისიის წევრები

2015 წლის საკონკურსო კომისიის წევრები

16/02/2017 13:55

საკონკურსო კომისიის წევრების 2015 წლის ივნისიდან:

1 აბრამიშვილი მიხეილ საქართველოს ეროვნული მუზეუმი
2 ამანათაშვილი იასონ საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
3 ასათიანი რევაზ სოფლის მეურნეობის პროექტების მართვის სააგენტო
4 ბაქანიძე ლელა საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი
5 ბერიაშვილი რიმა თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი
6 ბრაგვაძე ზურაბ კავკასიის უნივერსიტეტი
7 ბუაჩიძე ნუგზარ საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
8 გაბადაძე სოფიო აპოლონ ქუთათელაძის სახელობის თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემია
9 გაგოშიძე შალვა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
10 გიგინეიშვილი ლევან ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი
11 გიორგაძე გრიგორ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
12 გიორგაძე ვასილ საქპატენტი
13 გობრონიძე ვალერიან საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტრო
14 გოთოშია სერგო ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
15 გოლეთიანი ცეზარ საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი
16 დავითაშვილი ელენე ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
17 ელიზბარაშვილი ელიზბარ საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
18 ვასაძე თამაზ შოთა რუსთაველის ქართული ლიტერატურის ინსტიტუტი
19 ზაალიშვილი გიორგი საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი
20 ზურაბიშვილი თამარ მიგრაციის პოლიტიკის განვითარების საერთაშორისო ცენტრი
21 თორია მალხაზ ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი
22 თუშაბრამიშვილი ნიკოლოზ ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი
23 კაკულია დავით ივანე ჯავახიშვილი სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
24 კაჭარავა თამარ საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
25 კვარაცხელია გუჩა ივანე ჯავახიშვილი სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
26 კვაჭაძე მარინე (მაკა) უზენასი სასამართლო
27 კინწურაშვილი გიორგი საქართველოს ინოვაციებისა და ტექნოლოგიების სააგენტო
28 კორსანტია ბორის თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი
29 კოტეტიშვილი ქეთევან საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
30 ლაბაძე მერაბ ინოვაციური განათლების ფონდი
31 მაკფარლეინი ნილ ოქსფორდის უნივერსიტეტი
32 მაჩაბელი გიორგი ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი
33 მესტვირიშვილი მაია ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
34 მეტრეველი ზაზა საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი
35 მეტრეველი საბა ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
36 ოდიშარია კორნელი საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
37 ომიაძე თამარ საქართველოს პარლამენტის სასწავლო ცენტრი
38 სიჭინავა დავით კავკასიის კვლევითი ცენტრი
39 სიხარულიძე დავით ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
40 სულაბერიძე ზვიად თავისუფალი უნივერსიტეტი
41 ტაბიძე მანანა საქართველოს საპატრიარქოს წმ.ანდრია პირველწოდებულის სახ. ქართული უნივერსიტეტი
42 ტეტუნაშვილი შაქრო საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
43 ფეიქრიშვილი აკაკი სსიპ გრიგოლ წულუკიძის სამთო ინსტიტუტი
44 ფოფორაძე ნოდარ საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
45 ქადეიშვილი თორნიკე ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
46 ქუჩუკაშვილი ზურაბ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
47 შაბაშვილი გიული ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
48 შანიძე მზექალა ივანე ჯავახიშვილი სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
49 ჩასტი პოლ ოქსფორდის უნივერსიტეტის წმინდა ენტონის კოლეჯი
50 ჩხიკვაძე ნესტან ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი
51 ციცქიშვილი რევაზ კავკასიის უნივერსიტეტი
52 ძოწენიძე ზურაბ საქართველოს მეცნიერთა პოტენციალის პრაქტიკული რეალიზაციის ასოციაცია "ჯორჯია-ევროსაიანსის"გამგეობა
53 ჭრელაშვილი აბრამ ა(ა)იპ "ეთელთა"
54 ხვედელიძე ზურაბ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
55 ხიდეშელი ზურაბ სოფლის მეურნეობის სამეცნიერო-კვლევითი ცენტრი
56 ხუციშვილი ქეთევან ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
57 ჯავახიშვილი ზურაბ ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი
58 ჯაფარიძე გიორგი ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი